top of page

Komerciālais nekustamais īpašums

Auctus Capital sniedz konsultācijas komerciālā nekustamā īpašuma jomā visā Baltijā, koncentrējoties uz Rīgas nekustamā īpašuma tirgu. Mūsu nodibinātās attiecības ar institucionālajiem nekustamo īpašumu investoriem un privātpersonām, kurām pieder nekustamais īpašums visā Baltijā, sniedz mums piekļuvi investīciju līmeņa nekustamajiem īpašumiem ar augstu potenciālu, kuri jau ir vai vēl nav pieejami atklātajā tirgū.

Mēs saviem klientiem palīdzam:

  • Iegādes konsultācijas - mēs pārstāvam juridiskus pircējus, kā arī turīgas fiziskās personas, kas vēlas ieguldīt nekustamajos īpašumos visā Baltijas nekustamo īpašumu tirgū. Izmantojot mūsu tīklu, mums bieži ir pieeja ārpustirgus īpašumiem.

 

  • Padomi par pārdošanu - mēs pārstāvam pārdevējus un palīdzam viņiem sagatavot īpašumu pārdošanai, palīdzam sasniegt kā vietējos pircējus, tā arī starptautiskos pircējus Skandināvijā un Eiropā.

 

  • Pārdošanas-nomas darījumi - daudziem uzņēmumiem pieder nekustamais īpašums, jo tie veic uzņēmējdarbību, kas nekustamo īpašumu izmanto kā darbības bāzi vai kā preču vai pakalpojumu pārdošanas iespēju. Daudziem uzņēmumiem var būt izdevīgi veikt šādu nekustamā īpašuma aktīvu pārdošanu-nomu, lai atbrīvotu kapitālu, ko var izmantot citiem uzņēmējdarbības mērķiem, piemēram, paplašināšanai vai izstāšanās finansēšanai. Pārdošanas - atpakaļ nomāšanas darījums var dot īpašniekam iespēju noteikt savus nomas nosacījumus, ļaut īpašniekam saglabāt kontroli pār nekustamo īpašumu, kas ir vitāli nepieciešams uzņēmuma darbībai.

 

  • Finansēšanas konsultācijas - mēs varam jūs atbalstīt ar visu, sākot no vietējās bankas finansējuma līdz finansējuma saņemšanai no institucionālajiem investoriem ārvalstīs.

 

  • P2P kampaņas - mēs arī iesakām mazākus darījumus un palīdzam klientiem sagatavot mārketinga materiālus un veidot darījumus ar vadošajām P2P platformām visā Eiropā. Tas varētu būt izdevīgi uzņēmumiem, kuri vēlas piesaistīt papildu kapitālu apmaiņā pret nekustamā īpašuma ķīlu, vai mazākiem attīstītājiem, kuri neatbilst banku finansējumam un meklē kapitālu jaunu projektu izstrādei.

bottom of page