top of page

Korporatīvās finanšu konsultācijas

Auctus Capital ir 10 gadu pieredze, sniedzot visaptverošus finanšu pakalpojumus un zināšanas par izpildi uzņēmumiem Baltijas valstīs. Mūsu partneriem kopumā ir vairāk kā 50 gadu pieredze korporatīvo finanšu jomā. Pēdējās desmitgades laikā mēs esam palīdzējuši saviem klientiem ar uzņēmumu apvienošanos un iegādi, parādu un restrukturizācijas pakalpojumiem, stratēģijas un vadības konsultācijām, finanšu direktoru pakalpojumiem, tirgus pētījumu veikšanu, specifisku finanšu analīzi vai nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu, lai piesaistītu ES finansējumu.

Kad Jūs izvēlaties Auctus Capital kā savu sadarbības partneri, mēs pārliecināmies, ka tiek izveidota komanda tieši priekš Jūsu projekta. Mūsu klientu portfelī ietilpst uzņēmumi, uzņēmumu akcionāri, privātpersonas ar augstu neto vērtību, kā arī ieguldījumu fondi visā Eiropā. Mēs veidojam ilgstošas ​​attiecības, kas dažkārt stiepjas vairāku gadu garumā.

Uzņēmumu novērtēšana

Uzņēmumu novērtēšana / biznesa novērtēšana ir nepieciešamība plānojot un veicot biznesa darījumus.

 

Galvenie no šiem darījumiem ir:

  • Uzņēmumu pārdošana

  • Uzņēmumu iegāde

  • Apvienošanās ar citu uzņēmumu

  • Investīciju piesaiste

  • Kapitāla piesaiste

  • Dalībnieku savstarpējās izprikšanas darījumi

Uzņēmuma novērtēšanas rezultāts ir vērtēšanas atskaite, kas sniedz ieskatu par uzņēmuma darbības rādītājiem un rada izpratni par biznesa plāna savienojamību ar stratēģisko mērķu izpildes potenciālu.

Pastāv vairākas metodes, kas paredz uzņēmuma vērtības noteikšanu, kas katram uzņēmumam tiek skatītas individuāli. Auctus Capital profesionāļu komanda noteiks uzņēmuma vērtību un, pēc klienta pieprasījuma, sniegs turpmāku palīdzību vēlamā darījuma vešanas procesā.

editors-keys-h63fLedowK8-unsplash_edited
bottom of page