SIA LATAKKO KĻŪST PAR SKANDINĀVIJAS NORDIC TYRE GROUP DAĻU

04.10.2021.

Viens no lielākajiem neatkarīgajiem riepu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumiem SIA Latakko kļūs par Skandināvijas Nordic Tyre Group daļu.

To liecina uzņēmuma sniegtā informācija. Lai šis darījums būtu pabeigts, tam nepieciešama tirgus uzraugu piekrišana. Darījumu konsultēja Auctus Capital (M&A konsultācijas) un drill (juridiskās konsultācijas).

Latakko_Auctus_Capital.jpg

IELŪKOTIES MEŽSAIMNIECĪBAS NĀKOTNĒ

17.03.2021.

 

Meži – Latvijas zaļais zelts. Ilgtspēja un vērtība, kas nereti tiek pielīdzināti mežsaimniecībai kā vienai no saimnieciski svarīgakajām nozarēm Latvijā arī vēsturiskā skatījumā. Lai arī koksnes un tās izstrādājumu eksports, kas ir viena no ienesīgākajām eksporta nozarēm Latvijā, ik gadu pieaug, ne mazāk svarīga ir mežu stādīšana un kopšana. Kā parāda Centrālās statistikas pārvaldes dati –

ik gadu Latvijas mežu platība un koksnes krāja pieaug, tādā veidā vairojot meža pozitīvo ietekmi uz tautsaimniecību.

Auctus Capital Mežsaimniecība.jpg

COVID IEROBEŽOJUMI NAV ŠĶĒRSLIS M&A DARĪJUMU ATTĪSTĪBAI

11.05.2021.

Covid pandēmijas apstākļi nebūt nenozīmē biznesa apstāšanos, tieši pretēji - esošās pārmaiņas sniedz vairākas ērtas priekšrocības, kā piemēram, attālinātu darījumu noslēgšanas iespēju.

 

Šī gada 1. februārī tika noslēgts pirkšanas – pārdošanas darījums, kas pilnībā veikts attālinātā komunikācijā starp SIA IRVE un AS ELIS Tekstila Serviss, kurā AUCTUS CAPITAL pārstāvēja Pārdevēju puses IRVE akcionārus.

M&A_Irve_Elis_Auctus Capital.jpg

UZŅĒMUMA VĒRTĒŠANA - NEPIECIEŠAMĪBA VAI FORMALITĀTE?

01.04.2021.

Uzņēmuma jeb biznesa vērtēšana saistās ar virkni pasākumu kompleksu, kas tiek īstenoti pie biznesa darījumu veikšanas. Kas ir šie darījumi un cik izšķiroša loma tieši uzņēmuma vērtēšanai var būt katrā no konkrētajiem gadījumiem?

Uzņēmuma vērtēšana_Biznesa vērtēšana.jpg

MIG BALTIC KĻŪST PAR DIY TIRGUS SPĒLĒTĀJU

08.02.2021.

2020. gadā DIY ir vismazāk ietekmētā mazumtirdzniecības nozares joma, kur pārdošanas apjomi ir pat pieauguši, neskatoties uz Covid-19 ierobežojumiem un patērētāju uzticības indeksa samazināšanos. Pēdējo piecu gadu laikā būvmateriālu, mājsaimniecības preču un instrumentu tirgus Latvijā ir nepārtraukti pieaudzis.