top of page

EMJ Metāls ar Auctus Capital palīdzību piesaista stratēģisko partneri – globālu metālapstrādes milzi AMARI Metals.

15.06.2023

Pagājušās nedēļas izskaņā ar Auctus Capital palīdzību tika finalizēts ievērojams  stratēģiska investora piesaistes darījums starp amerikāņu metālnozares milzi AMARI Metals un Latvijas metālapstrādes uzņēmumu EMJ Metāls. Lai gan darījuma summa netiek izpausta, Auctus Capital pārstāvji norāda, ka tas ir līdz šim lielākais amerikāņu uzņēmuma Amari Metals investīciju darījums metālapstrādes nozarē Baltijā.

EMJ_.jpg

AS BALTU VETERINĀRIJA iegādājas
SIA BIAFARMA

25.10.2022.

 

AS BALTU VETERINĀRIJA (BALTUVET), viens no augsti novērtētiem tirgus dalībniekiem mājlopu aprūpes un veterināro produktu izplatīšanas jomā, ir iegādājusies SIA BIAFARMA - lauksaimniecības pakalpojumu uzņēmumu, kas kopš 2000. gada darbojas Latvijas austrumu daļā un veiksmīgi nodarbojas ar lopbarības, papildbarības un lopkopības higiēnas produktu vairumtirdzniecību ar piegādi, kā arī pārdošanu mazumtirdzniecības tīklā savos astoņos veikalos.

Baltuvet.jpg

1000 ha DARĪJUMS PAR LAUKSAIMNIECĪBAS ZEMI DAGDĀ

13.12.2021.

 

Šoruden Krāslavas novadā dāņu investoriem piederošā SIA “Brīvība” noslēdza ap 1000 ha zemes pārdošanas darījumu. Lielāko daļu no darījuma veidoja lauksaimniecībā izmantojamā zeme un ražošanas ēkas, kuru pircējs ir Latvijas zemnieku saimniecība. Darījuma ekskluzīvais konsultants AUCTUS CAPITAL norāda, ka šis ir pozitīvais piemērs Latvijas saimniecību attīstībā, kas ļāvis ievērojami palielināt vietējās saimniecības zemes platības un audzēt ražošanas apjomus.

SIA LATAKKO KĻŪST PAR SKANDINĀVIJAS NORDIC TYRE GROUP DAĻU

04.10.2021.

Viens no lielākajiem neatkarīgajiem riepu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumiem SIA Latakko kļūs par Skandināvijas Nordic Tyre Group daļu.

To liecina uzņēmuma sniegtā informācija. Lai šis darījums būtu pabeigts, tam nepieciešama tirgus uzraugu piekrišana. Darījumu konsultēja Auctus Capital (M&A konsultācijas) un drill (juridiskās konsultācijas).

Latakko_Auctus_Capital.jpg

COVID IEROBEŽOJUMI NAV ŠĶĒRSLIS M&A DARĪJUMU ATTĪSTĪBAI

11.05.2021.

Covid pandēmijas apstākļi nebūt nenozīmē biznesa apstāšanos, tieši pretēji - esošās pārmaiņas sniedz vairākas ērtas priekšrocības, kā piemēram, attālinātu darījumu noslēgšanas iespēju.

 

Šī gada 1. februārī tika noslēgts pirkšanas – pārdošanas darījums, kas pilnībā veikts attālinātā komunikācijā starp SIA IRVE un AS ELIS Tekstila Serviss, kurā AUCTUS CAPITAL pārstāvēja Pārdevēju puses IRVE akcionārus.

M&A_Irve_Elis_Auctus Capital.jpg

IELŪKOTIES MEŽSAIMNIECĪBAS NĀKOTNĒ

17.03.2021.

 

Meži – Latvijas zaļais zelts. Ilgtspēja un vērtība, kas nereti tiek pielīdzināti mežsaimniecībai kā vienai no saimnieciski svarīgakajām nozarēm Latvijā arī vēsturiskā skatījumā. Lai arī koksnes un tās izstrādājumu eksports, kas ir viena no ienesīgākajām eksporta nozarēm Latvijā, ik gadu pieaug, ne mazāk svarīga ir mežu stādīšana un kopšana. Kā parāda Centrālās statistikas pārvaldes dati –

ik gadu Latvijas mežu platība un koksnes krāja pieaug, tādā veidā vairojot meža pozitīvo ietekmi uz tautsaimniecību.

Auctus Capital Mežsaimniecība.jpg

UZŅĒMUMA VĒRTĒŠANA - NEPIECIEŠAMĪBA VAI FORMALITĀTE?

01.04.2021.

Uzņēmuma jeb biznesa vērtēšana saistās ar virkni pasākumu kompleksu, kas tiek īstenoti pie biznesa darījumu veikšanas. Kas ir šie darījumi un cik izšķiroša loma tieši uzņēmuma vērtēšanai var būt katrā no konkrētajiem gadījumiem?

Uzņēmuma vērtēšana_Biznesa vērtēšana.jpg

MIG BALTIC KĻŪST PAR DIY TIRGUS SPĒLĒTĀJU

08.02.2021.

2020. gadā DIY ir vismazāk ietekmētā mazumtirdzniecības nozares joma, kur pārdošanas apjomi ir pat pieauguši, neskatoties uz Covid-19 ierobežojumiem un patērētāju uzticības indeksa samazināšanos. Pēdējo piecu gadu laikā būvmateriālu, mājsaimniecības preču un instrumentu tirgus Latvijā ir nepārtraukti pieaudzis.

MIG BALTIC.webp
bottom of page